Monday, 29 August 2016

Colours of OSTRAVA | Day 4 aka moje narozeniny!
Aloha, právě se někde sluním a vy si můžete přečíst článek o našem posledním a pro mě narozeninovém dni na festivalu Colours of Ostrava.

Aloha, I am sunbathing somewhere and you can read about our last, and for me a birthday, day of the festival Colours of Ostrava.

Lea je prostě fotograf s velkým "F"
Lea is simply a photographer with a capital "F"
Ráno jsem vstala a zjistila jsem, že je krásné počasí, takže jsem byla nadšená, že tentokrát nebudu na koncertech moknout a třeba i něco vyfotíme, což se nakonec vše poštěstilo. I když jsme nakonec s Leou konstatovaly, že mohlo být klidně chladněji.


In the morning I got up and I realized that the weather is nice, so I was thrilled that this time I will not be wet again during concerts and even we can take some photos, which eventually everything prospered. Even if we noted that it might have been cooler.

A ke koncertu 2Cellos (jejichž název stále čtu [Dos celos] se nám dokonce udělala i duha
And the concert 2Cellos (whose name I still read [Dos Cellos] we actually had rainbow


2Cellos mě naprosto dostali. Hrozně jsem se na jejich vystoupení těšila, ale tohle předčilo mé očekávání! Byli prostě skvělý! Hráli od klasiky až po rockovku "Highway to Hell".


2Cellos totally got me. I was so looking forward to their performances, but this surpassed my expectations! They were just great! They played from classic to rockers "Highway to Hell".


Na koncert Passangera jsme se pak sešly s Klárou a spol. a společně si to užili, jak můžete vidět i ve vlogu ↓. Jeho hudba i komentáře byli prostě neskutečné hlavně když prohlásil, že jeho jediná slavná písnička je "Let her go", že si to nemáme plést s "Let it go" a že mu pohádka Frozen zničila život.

Concert of Passenger, at which we met with Klara et al. and together enjoyed it, as you can see even in Vlog ↓. His music and comments were simply amazing especially when he said that his only famous song is "Let her go," that we do not get it confused with "Let it go" and that the tale Frozen ruined his life.Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic