Flower Power


Všechny zdravím při pátku. Já momentálně přicházím s posledním článkem ještě než odmaturuji (doufám, že odmaturuji) a pak už hodlám od středy přispívat stejně pravidelně jako předtím, takže doufám, že jste na mě a můj blog ještě nezapomněli, i když to bylo v posledních pár dnech dost hektické a to hlavně psychicky.Připadá mi, že maturita tady není od toho aby jste se něco naučili, ale aby jste si zapnuli obrátky v hlavě na 200% a doufali, že patříte k těm, kteří mají paměť, která to prostě všechno pobere. V den zkoušky to tam vyklopíte a za týden už tam zase skoro nic není.

Hello everyone. I currently come to the last article before I will graduate (I hope I will) and then from Wednesday there will be articles as regularly as before, so I hope you did not forget to me and my blog, even though it was in the last few days quite hectic and especially mentally. It seems to me that graduation is not here to learn something, but that you have to turn on the head at 200% and hoped that you belong to those who have a memory that will remember all of it. On the day of testing you know everything and then next week there is again almost nothing.

džíny|jeans - F&F, tričko|T-shirt - Trikator.cz, vesta|jerkin - babiččina skříň, kabelka|bag - Blancheporte, slip-ony|slip-ons - F&F, hodinky|watch - postovnezdarma.cz, sluneční brýle|sunglasses - F&F


Tento článek je spojen s recenzí na kabelku, kterou můžete vidět na fotkách. Patřím k lidem, kteří všude tahají batoh a když už mají tašku, tak je stejně velikostně přiměřená batohu. Takže když mi přišla takhl hnědá malá kabelka z Blancheporte, tak jsem byla opravdu ráda. A to jsem ještě nezmínila to, že se mi hodí k mým novým hnědým sandálkám (tohle slovo opravdu používám jen málo kdy), které jsem si koupila asi před měsícem v F&F a mohli jste je vidět ve videu.

This article is associated with the review at the purse, which you can see in the pictures. I belong to people who are pulling the bag everywhere and when I have a purse, it is equally reasonable size backpack. So when I came to like this little brown handbag from Blancheporte, I was really glad. And I did not even mention that it suits to my new brown sandals (I do not use this word often) that I bought about a month ago in the F&F and you can seen them in the video.
Za fotky musím poděkovat moji skvělé mamči, která se každým dnem lepší. Takže časem z ní bude takový menší profík a doufám, že v Londýně jí to půjde alespoň tak dobře jako když se snažila o nafocení těchto fotek.

Tak a teď se už můžete podívat na video, které jsme k těmto fotkám společně s mamkou natočily.

For photos, I must thank to my wonderful mom, because she is every day better. So eventually she will be such a small profesional and I hope that in London she will be as good as when she tried to shoot these pictures.

So now you can watch a video that we recorded about this purse.

EnthusiasTer

No comments:

Post a Comment