Habera & Team "33" #slovenštinajesexy


Ahojda, je tady konec víkendu, ale já vám ho zkusím ještě o něco prodloužit tímto článkem, který zachycuje čtvrteční koncert kapely Team, který se konal u nás v Ostravě. Na koncert jsem vyrazila se svýmklasickým parťákem a dvojčou Leou, se kterou jsou koncerty vždy skvělým zážitkem, kde se dokonale pobavím a odreáguji.

Hi, it's the end of the weekend, but I'll try to prolong it with this article, which captures the Thursday concert of band Team, which was held here in Ostrava. I went to the concert with my classic sidekick and twin Lea, with who concerts are always a great experience, where I always relax and have so much fun.
Měly jsme lístky na stání, což máme vždy. Nejsme sice ty typy, co skáčou v kotli, ale rozhodně nechceme celý koncert prosedět. Když jsem si před koncertem prohlížela instagram, tak jsem narazila na příspěvek Habery, že ostravký koncert je vyprodaný, tak jsem si říkala: "Tyjo, tam bude asi vážně hodně lidí!".

We had tickets for stall, which we have always. We are not the types who jump all the time, but definitely we do not want to sit the whole concert. When I checked instagram before the show, I hit the post of Haber, that the Ostrava's concert was sold out, so I thought, "Wow, there will be probably a lot of people, seriously".S Leou jsme měly sraz před (pořád tomu budu říkat) Čez arénou a vydaly jsme se pěkně směr skvělý zážitek. Všude kolem spousta lidí, připadaly jsme si tam pomalu nejmladší, ale co. Zabraly jsme si místo skoro úplně ve předu naší "kategorie" lístků a povídaly si, protože jsme jako vždy přišly o něco dříve.

We met in front of (I still will call it) Čez arena, and we went with direction of a great experience.There were a lot of people all around, we felt there slowly youngest, but whatever. We took place almost entirely in front of our "categories" of cards and chatted as we always came as a bit earlier.


Jako předkapela hrál Peter Aristone, který nás s Leou velmi mile překvapil a rozhodně si získá místo u mě v iPodu. Občas mě předkapely hrozně štvou v tom, že na ně jsem prostě nepřišla, ale tentokrát to bylaskvělá navnazovačka.

As the opening act played Peter Ariston and we have been very pleasantly surprised and he definitely won a place in my iPod. Sometimes I terribly angered because those bands are not for why I am there, but this time it was great.
Koncert jsme si parádě užily. Zazpívali jsme si, zasmáli se a byl to prostě pěkně strávený večer. A i když jsme z celého koncertu znaly asi pět nebo šest písniček, tak nám to vůbec nebránilo se pobavit.

We enjoyed the concert a lot. We sang, laughed, and it was just a nice evening/night. And although we only knew about five or six songs, it did not stop the fun.

Máte rádi Team? Do you like Team?


EnthusiasTer

No comments:

Post a Comment