Tuesday, 27 December 2016

When you look me in the eyes

Po dlouhatánské době jsem si pro vás připravila outfit, který mi včera ochotně nafotila mamča, takže jí za to moc děkuji a vy díky tomu můžete vidět i něco z toho, jak se oblékám v zimě. 

After a long time I prepared for you an outfit that my mum shot yesterday, so I have to say thank you because thanks to her you can see something from how I dress during the winter.jeany|jeans - F&F, boty|shoes - Deichmann, batoh|bagpack - Tchibo, mikina|jumper - Tchibo, šála|scarf - Primark, bunda|jacket - CROPP
Musím říct, že s tímto batohem to byla láska na první pohled. A i když je pravděpodobně doporučený věk k tomuto kousku 10 - 12 let a na etiketě byl vyfocený chlapeček, který byl pomalu mladší než můj malý bratranec, tak já se za tuhle věc nestydím a budu ho nosit s hrdostí, protože je podle mě perfektní a dodá outfitu takovou tu hravost. Co myslíte vy?

I must say that with this backpack, it was love at first sight. And even though that the recommended age for this piece is probably of 10-12 years and at the label was photo of a boy, who was slowly younger than my little cousin, I am not ashamed of this thing, and I'll wear it with pride, because I think is perfect and gives a little playfulness to the whole outfit. What do you think?

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

2 comments:

  1. ten sal je prekrasny!

    Pozyvam na luxusnu GA o Lancome, Biodermu a Dermacol tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/12/narodeninova-ga-lancome-bioderma.html

    ReplyDelete

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic