Recept | Brownies podle Pinterestu


Pokud jste viděli mé poslední video, tak víte, že teď docela dost žiju Pinterestem a právě i díky němu vzniká tento článek. Protože, kdybych si neprojížděla recepty sladkostí, nenarazila bych na úžasně vypadající brownies, které jsem prostě musela vyzkoušet.

If you've seen my latest video, you know, that I live on Pinterest a lot and thanks to it, there is this article. Because if I would not come across the recipes of sweets, I would not hit for great looking brownies, which I just had to try it.


Byla to moje prvotina co se brownies týče a i přesto, že se vzhledem jsem nebyla 100% spokojená, tak chuť to naprosto zastínila a já oželila i jejich fotogeničnost. Poslední dobou bych pořád jenom jedla něco čokoládového, takže když jsem narazila na jeden z mnoha receptů, které na Pinterestu můžete najít, bylo rozhodnuto. 

It was my first brownies and even though I was not 100% satisfied, the taste totally eclipsed it, and I even palled that they are not photogenic. Lately I just eat a lot of chocolate whatever, so when I came across one of the many recipes that can be found on Pinterest, it was decided.Jak jsem tak koukala na blogu, tak poslední recept tady byl někdy na podzim, což už je docela dlouhá doba, takže doufám, že třeba tento článek oceníte a vrhnete se do pečení se stejnou chutí jako já. 

As I stared at the blog I found out that there was the last recipe sometime in the autumn, which is quite a long time, so I hope you will appreciate this article and also you will go to bake with the same taste as me.


1. Předehřejte si troubu na 180°.
2. Ve velké misce smíchejte kakao a sodu. 
3. Přidejte máslo a vodu a pořádně směs zamíchejte.
4. Dále přidejte cukr, vejce, mouku, sůl a čokoládové chipsy.
5. Těsto dejte na plech (vymazaný nebo vyložený pečícím papírem) a dejte péct na 35-40 minut na 150°.

1. Preheat oven to 180°.
2. In the large bowl, combine cocoa and soda.
3. Add the butter and water and stir the mixture properly.
4. Next, add the sugar, eggs, flour, salt and chocolate chips.

5. Put the dough on a baking sheet (greased or lined with baking paper) and let it bake for 35-40 minutes at 150°.

Pokud by vás zajímalo co za další recepty jsem vyzkoušela, nebo jsem si je na Pinterestu uložila do budoucna, tak mě tam můžete najít pod přezdívkou "terweasley". 

If you wonder what kind of other recipes I tried, or I saved on Pinterest for the future, so you can find me there under the nickname "terweasley".

EnthusiasTer

4 comments:

 1. Přijde mi to jako jeden z nejjednodušších (teď nevím, či jsem to slovo napsala správně :D) a nejrychlejších brownie receptů. Já miluju veganské brownies, jsou pracnější, ale ten chuťový rozdíl tam jde znát. :3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak já chtěla něco rychlého a dobrého, takže byl pro mě nejjednodušší recept ten nejlepší. :) Ale každopádně chci příště vyzkoušet i nějaké jiné, třeba zrovna ty veganské. :)

   Delete
 2. Víš, co bys ještě měla připsat? Recept na to, jak tohle jíst a být stále tak hubená. :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Náhodou jsem docela nakynula od té doby, co jsem doma :D Takže klídek, i na mě to působí :D

   Delete