Monday, 25 September 2017

COFFEE & FOODIE TIPS | La Cocretería

Protože mi tyhle rady na to kam vyrazit, připadají jako skvělé téma pro články, tak jsem se rozhodla v nich pokračovat i tady na ostrově. Tentokrát se s vámi chci podělit o kavárnu/bar, která/ý byla vůbec první, jež jsem tady na Tenerife navštívila. Because these tips on where to eat and drik seem like a great topic to me, I decided to continue from the island. This time, I want to share with you the café/bar that was the first one I visited here in Tenerife.

Kavárna se nachází v samotném centru La Laguny a nedostanete se tam nijak jinak než po svých. Nejbližší tramvajová zastávka je La Trinidad, odtud pak už musíte pěšky až na ulici Calle Viana. Otevřeno mají každý den krom pondělku. Úterý až čtvrtek od 11°° do 23°°. Pátek a sobota od 11°° do 00°°. A v neděli od 11°° do 17°°. 


The café is located in the center of La Laguna. The nearest tram stop is La Trinidad, from here you have to walk to Calle Viana. It is open every day except Monday. Tuesday to Thursday from 11°° to 23°°. Friday and Saturday from 11°° to 00°°. And on Sunday from 11°° to 17°°.
Kavárna má moc krásný interiér se spoustou cedulek, na kterých najdete různé citáty, takže pokud zvládáte alespoň základy španělštiny, tak se možná i pobavíte. Nevím, jestli to mohu nazvat právoplatnou kavárnou, jelikož káva tam není to primární, každopádně si ji dát můžete. Já ale zvolila bílé víno, které bylo naprosto fenomenální. Do čeho jsem se ale na tomto místě zamilovala nejvíce je venkovní posezení. 

The café has a very beautiful interior with a lot of signs where you can find different quotes, so if you can speak a little bit Spanish, you will love it. I do not know if I can call it a legitimate cafe, because coffee is not the primary one, anyway you can get it there. But I chose a white wine that was totally phenomenal. What I love most in this place is the outdoor seating.

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic