Saturday, 9 December 2017

Výstava zdarma bez toho aniž byste byli dítě do 6 let

Krásný předvánoční večer tady u mě na blogu vám přeji. Já zrovna dodělala (ještě se najdou chybičky) tenhle nový obleček blogu, tak snad se vám tady bude dobře číst a fungovat. Já osobně jsem z toho tak moc nadšená, že jsem si řekla, že ještě takhle na večer napíšu článek. A bude to článek hlavně pro lidi, jako jsem já a nebaví je zrovna polehávat na pláži, takže raději šmejdí okolo, nebo je jednoduše na koupání už zima, takže vám nic jiného než procházka nezbývá. No a jak si můžete tuhle procházku zpříjemnit právě v okolí pláže Las Teresitas (která se nachází na Tenerife, blízko Santa Cruz) zjistíte, pokud budete pokračovat ve čtení. 

Beautiful pre-Christmas evening here at my blog. I've just finished (still has some bad points) this new blog design, so I hope you're gonna love it as much as I do. This time it's going to be an article for people like me, for those who just do not like sunbathing on the beach, so they'd rather go around or just for everyone because its simply to cold to go swimming. Well, and how you can enjoy this walk right around the beach of Las Teresitas (located in Tenerife, near Santa Cruz), you'll find out if you continue reading.

Když totiž vyjdete z pláže po nejbarevnějším mostě, který upoutá vaší pozornost už z dálky, dostanete se na chodník, který vede snad až do Santa Cruz, kam samozřejmě nepůjdete. Ale pokud se po něm projdete, tak vám budou na levé straně dělat společnost kameny různých velikostí, což by samo o sobě nebylo tak zajímavé, kdyby tyhle kameny tu a tam nezdobila kresba nějaké slavné osobnosti. Najdete tam portrét slavného Da Vinciho, ale i Kryštofa Kolumba a prý by se tam měl údajně skrývat i Karel Gott, my ale buď neměly štěstí, nebo jsme prostě jen slepé a na božského Káju jsme bohužel nenarazily. 

When you go out of the beach to the most colorful bridge that captures your attention from afar, you get to the sidewalk that leads up to Santa Cruz, where you won't go, of course. But if you go after it, there will be stones of different sizes on your left, which would not be so interesting if these stones would not be decorated with a famous persons. There you will find a portrait of the famous Da Vinci, but also Christopher Columbus, and there is supposed to be Karel Gott too, but we were either not lucky or just blind because unfortunately we did not find the divine Kája.

P.S. Nemusíte se bát, že teď už nemáte co vidět, tohle je jen malá ochutnávka toho, kolik tam toho vlastně je k vidění. 


P.S. You don't have to worry that you have already seen everything here, this is just a little tasting of how many of these pictures are there.

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic