Tuesday, 27 February 2018

DALŠÍ DO SBÍRKY

Tenhle článek bych měla začít větou "Promiň babi." protože právě babička je ta, která moje tetování bere asi nejhůř z celé rodiny. Moji první kérku jsem si odbyla hned v osmnácti, protože jsem už odmalička básnila o tom, že bych chtěla nějaký ten obrázek na kůži. No a jak už to tak často bývá, s prvním tetováním přichází ta touha po dalších a můj počet se momentálně vyšplhal na číslo 4. Dneska bych tady chtěla ale mluvit o tom posledním, které se uskutečnilo v sobotu v Olomouci s mými dvěma úžasnými kamarádkami - Terezkou a Kačí. 

Nápad na společné tetování se objevil, když u mě byly holky v létě na návštěvě. Protože to byl v té době takový hurá nápad, takže jsme samozřejmě nesehnaly nikoho, kdo by nám tak narychlo všem třem něco vytetoval. Zůstalo to tedy tak nějak ve vzduchu s tím, že první věc co uděláme, až se vrátím z Erasmu bude společná kérka. Věděly jsme, že chceme něco minimalistického, co by symbolizovalo naše přátelství a nakonec jsme se shodly na trojúhelníku, který je jednoduchý a zároveň nám dával největší smysl.  
Tetovala nás úžasná holčina v Olomouci, na kterou jsem narazila na Instagramu a do jejichž kérek jsem se naprosto zamilovala. Když jsme tedy před týdnem řešily, kam že nakonec na tetování půjdeme, tak jsem ji hned napsala, jestli by to šlo u ní. Nejenom, že odpověď byla kladná, ale ještě nám Terka (její instagram zde) našla termín hned za týden, což byla naprostá pecka. Musím říct, že jako člověk je neskutečně miloučká a vtipná, navíc jsme během tetování zjistily, že jsme chodily na stejný gympl. A jako bonus byl i její roztomiloučký kocour, který nám tam celou dobu dělal společnost. 

Jelikož to bylo moje první handpoke tetování (při tomto druhu tetování se pro vpichování barvy nepoužívá klasický strojek, ale samotná jehla), tak jsem měla trošku obavy a byla taky dost zvědavá, jestli to bude bolet víc než strojkem. Nakonec jsem byla mile překvapena, protože bolest byla úplně v pohodě. Akorát na větší kérku tímhle způsobem bych to úplně neviděla, protože za A) je to zdlouhavější a za B) přeci jenom to člověk asi nevydrží tak dlouho, protože se to tetování několikrát obtahuje.Máte nějaké tetování, nebo byste v budoucnu nějaké chtěli? 

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

4 comments:

 1. minimalistické a stylové... líbí se mi ten význam, že to symbolizuje přátelství vás tří :)

  ReplyDelete
 2. Je miluji taková tetování. Sama pořád nad tím přemýšlím, ale nevím co. Jsem strašná a jen to pořád odkládám :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak já myslím, že je lepší si to promyslet, než si vytetovat něco, u čeho si člověk není jistý. :)

   Delete

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic