Tuesday, 22 May 2018

How often do you go to theater?


Poslední dobou se mi kromě zkoušek nakupila i spousta kultury a tak se stalo, že ve čtvrtek vyrážím s mamčou na Paní Bovaryovou (což je mimochodem jedna z mých oblíbených klasických děl) do divadla Antonína Dvořáka a hned další čtvrtek se chystám na Lišku do divadla Aréna, odkud jsou náhodou i fotky, které najdete v článku. 

Recently, I have been invited to a lot of culture events, so it happened that I am going to the theater of Antonín Dvořák this Thursday with my mom to see Mrs. Bovary (which is, by the way, one of my favorite classical plays) and next Thursday I'm going to see Liška at theater Aréna, where also have been taken photos you find in the article.
V dubnu mě naši bývalí profesoři z gymplu poprosili, jestli bych jim opět po roce nenafotila divadelní představení, a tak se stalo, že jsem po příletu z Holandska hned druhý den ráno utíkala na tramvaj se stativem a foťákem v batohu, abych byla včas v divadle na představení Pět x pět. 

Během posledního roku jsem do divadla zašla jen minimálně, takže jsem ráda, že se zase trošku kulturně angažuji. I když tohle naše "gymplácké" představení, které je mimochodem na daleko vyšší úrovni, než bývají školní besídky, je každoroční tutovka. 

A jak jste na tom s kulturou vy? Jak často chodíváte do divadla? 

In April, our professors from high school asked me if I would take some pictures of their theater performance again after a year, so I came back from Netherlands and the next morning I was running to catch my tram with a tripod and a camera in my backpack to get to the theater to see the play Five x five.

During the last year, I have not been to theater a lot, so I'm glad I live a culture life again. Even though this "high school" performance, which is, by the way, much better than usual school plays, is kind of tradition. 


And what abou you and your culture life? How often do you go to the theater?

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic