Monday, 23 July 2018

Life is art, live yours in COLOURS!

Nikdy jsem se nepovažovala za fashion blogerku a outfitové články se tady objevují už jen málo kdy. Za prvé je to proto, protože stejně vždycky skončím v tom nejpohodlnějším, což občas není úplně vrchol módy a za druhé také proto, protože se na české blogerské scéně najde daleko víc blogerů a blogerek, kteří se v módě vyznají asi tak o 200% víc než já. Co si budem, oblíbené triko, jeany a kecky nejsou zrovna ootd roku a už vůbec ne nějaký originální skvost, kterým by se mohl někdo inspirovat. Dneska jsem se ale rozhodla udělat výjimku a podělit se s vámi o tři outfity, které mě doprovázeli (protože oblečení vás doprovází. Jsem si představila, jak si to za mnou vykračují ty kraťasy a klobouk) na festivalu Colours of Ostrava během tohohle víkendu. 


I have never considered myself a fashion blogger, and the outfit articles are not usual here. First of all, because I always end up in the most comfortable one, which is not always the top of fashion, and secondly because there are a lot more bloggers on the Czech bloggers scene who know fashion about 200% more than me. I will not lie, a favorite T-shirt, jeans and sneakers are not exactly ootd of the year and nothing original to inspire you. But today I decided to make an exception and share with you the three outfits that accompanied me (because the clothes are accompaning you, I've imagined how the shorts and a hat are walking behind me) at the Colours of Ostrava festival during this weekend. 
Jen málokdy přemýšlím dopředu nad tím, co si někam obleču a i když už se nad tím někdy zamyslím, tak nakonec stejně skončím v nějaké klasice jako jsou třeba lacláče. V posledních letech mě ale neskutečně baví vymýšlet outfity právě na Colours of Ostrava. Ať už je to tím, že si tam člověk na sebe může vzít prakticky cokoliv a nikdo vás nesoudí, nebo tím, že je někdy fajn ze sebe udělat člověka a zkusit něco nového. 


I rarely think about what I will wear somewhere, and when I think about it. I end up in some classics like overalls. But in the last few years, I'm really excited about invent outfits for Colours of Ostrava. Whatever it is, you can wear anything, and nobody judge you also sometimes it's good to try something new.


První outfit je z druhého dne festivalu tak nějak ve stylu "co kdyby ještě náhodou pršelo". První den jsme raději ani nefotily, protože to bylo jednoduše o pláštěnce a holinkách. Sice jsem se druhý den snažila naladit do festival módu, ale stále jsem volila gumáky, protože po prvním docela propršeném dni byl areál ještě plný bahna a na kecky jsem to úplně neviděla. Každopádně jsem se tohle léto nějak zamilovala do květinek a do těchto kalhot s nášivkami. No a triko s rozšířenými rukávy, na kterých jsou kopretiny bylo tak nějak #musthave


The first outfit is from the second day of the festival somewhat in the style of "what if it will rain". We did not even take pictures the first day because it was simply about the jacket and the gumboots. I was trying to tune in the festival mode the next day, but I still chose gumboots because after the first day, the area was still full of mud and wearing sneakers would not be a good idea. Anyway, I fell in love with flowers this summer and these patch pants. Well, this shirt with the sleeves on which are the daisies are just #musthave

kalhoty | trousersReserved, gumáky | gumboots - Lidl, triko | t-shirt - H&M, náramky | bracelets - Ale-Hop, řetízek | necklet - H&M

Další den už se konečně udělalo krásně, takže jsem vytáhla moji novou sukni, která je momentálně mým nejoblíbenějším kouskem v šatníku a podle toho jakou jsem na ni sklidila chválu, je oblíbencem i u ostatních. K ní jsem přibrala tričko z Colours kolekce, které mám teda už nějaký ten pátek. Pořídila jsem si ho na mých úplně prvních Colours v roce 2013 a od té doby ho vždycky vytáhnu alespoň na jeden den festivalu.


The next day was finally beautifully weather so I pulled out my skirt which is currently my favorite piece in the wardrobe, and by the way I got a lot of compliments on it so I guess it is a favourite piece also for you. I picked up my T-shirt from the Colors Collection, which I got on my very first Colors in 2013 and since then I've always been pulling it for at least one day of the festival.sukně | skirt - Reserved, tílko | t-shirt - Colours merch, kecky | sneakers - Vty, sluneční brýle | sunglasses - Tiger, náramky | bracelets - Ale-Hop
A nakonec se dostáváme k poslednímu dni, který je, co se oblečení týče, asi můj nejoblíbenější. Horko bylo sice tak, že se mi potili i loketní ohyby, ale alespoň jsem mohla použít něco, co jsem si konkrétně kvůli Colours pořídila. Jen tak mimochodem, kraťasy ze Stradivaria jsou naprosto nejlepší a nejpohodlnější kraťasy, co vlastním. Klobouk jsem pořídila až během dne ve stánku Tonak hats, kde jste si mohli vyrobit vlastní klobouky. Původně byl pro kamarádku Lucku, ale protože mě Lea celý den přesvědčovala, že mi hrozně sluší, tak jsem se rozhodla si ho nechat a Lucce vyrobit nový. Co myslíte? Byla to dobrá volba? 

And finally we get to the last day that's what clothes are about is my favourite one. It was that hot that even my elbows were sweating, but at least I could use something that I bought especially for this festival. By the way, shorts from Stradivarius are the most comfortable shorts I own. I bought the hat during the hat during the day at the Tonak hats where you could make your own hat. Originally it was for Lucy, but because Lea was telling me the whole day that the hat looks amazing on me I decided to keep it and I made another one for L. What do you think? Was it a good choice?
crop top, kraťasy | shorts - Stradivarius, kecky | sneakers - Vty, klobouk | hat - Tonak hats, náramky | bracelets - Ale-Hop, řetízek | necklet - H&M, batoh | bag - Takko


Snažila jsem se k většině věcem hodit i odkazy, tak se třeba můžete nechat inspirovat na festivaly, které vás ještě čekají. Když už jsme u těch festivalů, byli jste na Colours? A na jaký fesťák se letos v létě ještě chystáte? 

I've been trying to put links to most things, so maybe you can get inspired for the next festival that are still waiting for you. And cause we are already talking about festivals, have you been to Colours? And what kind of festival are you planning to go this summer?

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic