Thursday, 31 January 2019

POHÁDKOVÉ BATH

Město jako z pohádky. Tak nějak bych popsala Bath. Když k tomu navíc připočtete vánoční trhy a světýlka kam se jen podíváte, tak je to naprosto perfektní místo. My tam s Leou vyrazily jeden den na takové menší turistění, prošly si tam různé uličky, na trzích si daly svařený cider a vyfotily se u nejkrásnějšího stroměčku, co jsem kdy viděla. Stihly jsme zmoknout, vidět duhu, vyfotit mě u sloníkových dveří, dát si mňamózní oběd a jít na tajňačku čůrat do Costy, což byl mimochodem docela výkon. Představte si nás, jak tam bloumáme okolo hostů a snažíme se sehnat nějaký účet s kódem k záchodům.

Jely jsme tam hezky autobusem z Bristolu (spojení si můžete najít na FirstBus), kdy cesta trvá asi nějakou tu hodinku, která nám dvou ale nedělá vůbec žádný problém. Pokud totiž máme kafe, tak dokážeme prokecat i pět takových cest. A jelikož jsme díky úžasné Elišce (Leončino spolubydlo) přísun kávy měly, vše bylo v pořádku a my si užívaly výlet od začátku až do konce. 
Naše první kroky vedly samozřejmě na trhy, které jsou v Bath opravdu nádherné. A jen pro upřesnění, cider jsme si koupily až později odpoledne, i když tam voněl na každém rohu. Ano, víme, máme opravdu silnou vůli. 
Jak už jsem psala, hodně jsme to tam proturistily, hodně jsme fotily, koupily pohledy, asi 5x jsme potkaly paní, která měla v kočárku psa a rozhodly se zakotvit na jídlo v Boston Tea Party. Což byla poměrně dobrá volba. Jenom jsme se nemohly docela dlouho rozhodnout, jestli chceme slaný nebo sladký oběd, takže jsme si nakonec každá obědnaly jednu z možností a v polovině si vyměnily talíře. Ano, tady se přesně hodí #couplegoals 

 
Boston Tea Party


Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic