Sunday, 16 June 2019

MŮJ VLASTNÍ PODCAST JE NA SVĚTĚ

Zdravím všechny čtenáře, kteří odtud ještě nestihli utéct. Plánuji tady velké změny, ale ještě než se tak stane, chtěla jsem vám oznámit jednu fakt skvělou věc. Pro mě skvělou. O tom, jestli je skvělá i pro vás, se budete muset přesvědčit vy sami a to tak, že si poslechnete můj podcast, který právě spatřil světlo světa pod názvem "Vyleť z hnízda!". 
Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou vlastního podcastu. A jelikož jsem sama velkým nadšencem pro jejich poslech, tak když přišel nápad, který by se mohl líbit a mohl předávat něco užitečného dalším lidem, rozhodla jsem se do toho praštit. Podcast můžete poslouchat jak na SoundCloudu, na Spotify, tak také na Apple Podcasts.
Hostem dnešního podcastu je Lea Fusiová, moje velmi dobrá kamarádka a hlavně nadšená cestovatelka, která to už před nějakým časem zakotvila v Anglii a to konkrétně v Cambridge, odkud pak pokračovala do Bristolu, kde momentálně působí jako vedoucí baristka v jedné z kaváren.
Pokud byste i vy chtěli vyrazit pracovat do Anglie, tak tady najdete spoustu užitečných rad a zároveň plno zkušeností, které Lea za těch pár let nasbírala.

Pokud byste se ji chtěli na něco přeptat, nebo si přečíst některý z jejich článků, tak to můžete udělat zde. A zároveň určitě koukněte na její Instagram, který je plný nádherných fotek. Ale pozor, pokud zrovna nutně potřebujete kávu, nebo máte na něco chuť, tak návštěvu jejího profilu raději odložte na dobu, kdy budete plní kofeinu a plní dobrého jídla. Tak alespoň zamezíte tomu, že by vám její fotky dělaly chutě. 

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic