Monday, 9 September 2019

PODCAST #6 David Hloušek na uni v HaaguKrásný nový týden! Dneska je pondělí a víte proč mám pondělky tak ráda já? Protože se mi vždycky nashromáždí nejvíc nových podcastů a já je tak můžu poslouchat po cestě do práce/školy, při vaření, nebo prostě jen tak doma při psaní článků. A jsem moc ráda, že mezi ty nové díly můžu přidat i ten můj vlastní. Tentokrát jsem dělala rozhovor s mým nejlepším kamarádem Davidem, který studoval tři roky v Holandsku a probrali jsme toho tolik, že se z tohohle dílu stal ten nejdelší, který jsem zatím zveřejnila. 
I když si to David nemyslí, tak se fakt moc pěkně poslouchá a já díky tomu nahrávání měla skvělé dopoledne, kdy jsem se neskutečně nasmála. 

Omlouvám se za vítr a zvuky v pozadí, věřte mi, že i mě samotnou to štve, ale ten rozhovor mi přišel tak zajímavý, že jsem se rozhodla to zveřejnit takhle autenticky. Doufám, že si to teda poslechnete až do konce a třeba se i necháte něčím inspirovat.


Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic