Sunday, 20 October 2019

PODCAST #9 Petr Horák o jeho projektu Czenadians


Čas letí a já nestíhám a tak se tady hlásím až teď, po dvou týdnech. S články to sice teď nebylo nějak slavné, ale mám pro vás další díl podcastu. Ten vznikl vlastně díky Instagramu, takže bod pro sociální sítě. V tomto díle tedy uslyšíte rozhovor s Petrem Horákem, který má pod sebou projekt Czenadians. Tento projekt pomáhá Čechům a Slovákům s výjezdem do Kanady. Zároveň jsme se ale s Petrem bavili o jeho všemožném cestování, o kanadské přírodě, medvědech a o tom, co mu během toho pobytu v zahraničí chybí. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Včera jsme opět navštívili Sprott Shaw College. Tentokrát náš 5-ti členný tým 😛 Podívali jsme se blíže na College Programy a kurzy angličtiny ESL. Strávili jsme tam skoro 5 hodin, takže to bylo dost. Intenzivní 😬 Asi největší důvod proč chci spolupracovat s Ezequielem (vlevo) a jeho týmem je to, že studium v Kanadě vidí stejně jako já. Ne jen jako vyrazit do Kanady a něco tam studovat 🤷🏻‍♂️ Ale zjistit jaký je vlastně ten konečný cíl a co Ti to má přinést do budoucna. Podle toho od konce dát dohromady postupné kroky, jak se tam dostat. I v zahraničí můžeš dělat jakoukoliv práci nebo co mas vystudovano v doma - když chceš a víš jak na to 💫 Sprott Shaw College byla založena v roce 1903 a se svými 16 campusy po Britské Kolumbii je velmi populární a prestižní školou s více jak 100 vzdělávacími programy. Zahraničních studentů je pouze cca 15% na rozdíl od většiny ostatních soukromých škol, které jsou převážně pro mezinárodní studenty. @sprottshaw @sprottshawinternational @studysslc
Příspěvek sdílený Petr Horák (@horakpetr),Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Petr Horák (@horakpetr),

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic