Thursday, 21 November 2019

#27 GO TO THE TOP OF THE EIFFEL TOWER ✓


#27 Go to the top of the Eiffel tower
JÍT NA VRCHOL EIFFELOVY VĚŽE

Paříž. Město lásky. Město, které mi osobně přišlo dosti špinavé. Město, ve kterém jako student můžete zadarmo do jakéhokoliv muzea. Město, kam se po státnicích chystám s mou kamarádkou Klárkou. Město, které z vrcholku Eiffelovy věže v její výšce 300 m, prostě ohromí každého. 
Do Paříže jsem vyrazila v roce 2014 se školním zájezdem a i když nejsem žádný milovník Francie, tak musím říct, že mi výhled z Eiffelovky vyrazil dech. A to říkám jako někdo, kdo má panický strach z výšek. Byla to naprostá nádhera a já na to vzpomínám do dnes. Ano, i na tu cestu pěšky z druhého patra až dolů. 

Paris. The city of love. The city which I see a bit dirty. The city where you can go to every museum for free if you are a student. The city where I'm planning to go with my friend Klára after finishing my degree. The city which looks just amazing from the top of the Eiffel tower (300 meters).
I went to Paris in 2014 with a school excursion and even if I'm no France lover I have to admit that the view from the top of the Eiffel tower made me speechless. It's worth it and it doesn't matter if you have a fear of heights just like me. It's just an amazing experience. 


Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic