Wednesday, 1 January 2020

READING CHALLENGE 2020


Jako každý Nový rok, i dnes je čas na vypsání nové čtenářské výzvy. Tu loňskou můžete najít tady, ale bohužel jsem letos četla jen malinko a je to snad nejhorší výsledek za poslední čtyři roky. Uvidíme jak to půjde v roce 2020, ale bojím se, že první půl rok kvůli bakalářce a státnicím nebude na knížky (minimálně ty volnočasové) úplně čas. Pokud se ke mě přidáte, budu ráda, když mi dáte vědět. Vždycky výzvu plním souběžně i na Goodreads, tak se můžete podívat i tam, třeba pokud hledáte inspiraci ke čtení. 
Přeji vám krásný start do nového roku a snad bude úspěšný a krásnější než ten předešlý. 

Like every New Year, today is the time to launch a new Reading Challenge. You can find the last year version here, but unfortunately I didn't read a lot this year and it's perhaps the worst result in the last four years. We will see how it will go in 2020, but I'm afraid that the first six months due to bachelor degree I won't have time for books (at least the book I care about). If you join me, I'll be glad if you let me know in the comments. I also do the challenge on Goodreads, so you can follow me there. You can find there some inspiration. And now I only wish you a beautiful start to the new year and hopefully it will be more successful and more beautiful than the previous one.A book you meant to read in 2019 - Prázdniny v Evropě: Ladislav Zibura
A book with a three-word title - Dívka ve vlaku: Paula Hawkins

Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic