Sunday, 6 September 2020

Nakupuj s rozumem: THEJBCOLLECTION

 


Říkala jsem si, že by bylo fajn založit novou rubriku, která by měla co předat. Už delší dobu se snažím přemýšlet o tom co a kde kupuju. Nejenom v rámci oblečení, ale tak nějak všeobecně. 


Dneska bych vám chtěla představit tvůrce, kterého vždy moc ráda podpořím a mám doma už pár jeho kousků, které jsou extrémně pohodlné. Jmenuje se Honza Bican a pokud jste ještě nenarazili na jeho výtvory, tak musíte minimálně znát jeho Instagram. Honza tam totiž veškeré fotky doplňuje o své kresby a já zatím při scrollování nenarazila na nic tak originálního. 


Produkty, které můžete v rámci #thejbcollection sehnat jsou vždy propojeny s nějakým příběhem a dost často vznikají ve spolupráci s dalšími kreativci. Úplně první věcí, kterou jsem si pořídila byla tahle suprová mikina #VIZIONARLIMITED. Ta vznikla díky Honzově spolupráci s českou blogerkou Dittou Zavřelovou. Musím přiznat, že prostřednictvím téhle mikiny, která poměrně obletěla Instagram jsem na celou thejbcollection vlastně narazila. A protože mi design mikiny přišel poměrně zajímavý, rozhodla jsem se, že si ji pořídím. Zároveň je taky super, že veškerý potisk mikiny je vytvořen ekologickými barvami. Mikin není totiž nikdy dost a hlavně když vím, že mi vydrží déle než jednu sezónu. Rozhodla jsem se pro velikost M, protože mám raději oversized oblečení a když člověk trochu přibere, což se podle mě v karanténě podařilo spoustě z nás, tak nemusí hned panikařit, že se do oblečení nevejde. 


Jak už jsem zmiňovala, mikina je extrémně pohodlná a používám ji jak doma, tak když se potřebuju do něčeho zachumlat během cestování, což se mi děje dost často po cestě do školy do Olomouce nebo i v letadle. Co se týče příběhu, který za vznikem mikiny stojí, tak na webu je popsána jako: "Mikina vytvořena se smyslem uvědomění si rovnováhy svých kladů, ale i záporů, které do Vesmíru vysíláme - a přání sobě samotnému jen to nejlepší." 


To, co se mi ale na tomhle produktu líbí naprosto nejvíc je, že z celkové ceny mikiny jde část na charitativní projekt, který podporuje nevidomé. 


Mám pro vás akorát jednu špatnou zprávu - mikina je již nenávratně vyprodaná. Takže si budete muset vybrat nějaký jiný originální výrobek. 


Zobrazit příspěvek na Instagramu

To by si Irena nikdy nepomyslela, že kvůli ní #vizionarpiknik navštíví tolik lidí. 🔥 Dáma ve starším věku, která na vlně šampaňskýho miluje vodku, občas fotku a taky umčo, tak přesně ta byla na včerejším pikniku představena jako další členka vizionářské party, jenž částí výtěžku pomáhá nevidomým. Poděkovat jí můžete v předprodeji na e-shopu janbican.cz (i pomocí mikin #vizionarlimited, kterých už zbývá opravdu jen pár), stejně tak, jako my děkujeme Vám. 🤘🏽Přes @absolutcz #skinnybitch popíjející, na první lekci @barasedlakova jógu cvičící, u talentované @prostekerky tetující, na @butlerscz dekách sedící a ozdobách hledící, @anna_julie_slovackova a doprovod z @aura_kapela poslouchající nebo jen tak žijící a kecající, do objektivů @barunkaga a @hynecheck pózující. 🙌🏼 Všem Vám s @ditta.z děkujem! Už brzy se vidíme zase, jasný? #cmaramcmarascmarame #drawing #picnic #vizionar #thejbcollection #launchevent #irena

Příspěvek sdílený jan bican | thejbcollection (@jan_bican),


Další věc jsem si pak pořídila v karanténě, protože mě naprosto nadchnul koncept celého produktu byla košile #Stelzbain. Zároveň mi to připadalo jako super způsob, jak v takové době podpořit toho, jehož tvorba se mi líbí. Jednalo se o to, že Honza vybral různě v sekáčích košile, které pak přetvořil na naprosto nové a originální kousky. Vtip byl v tom, že jste mu jednoduše museli věřit, protože konkrétní výtvory nebyly nikde k vidění. Líbila se mi celá myšlenka a tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Nejsem ale úplně člověk, který by nosil košile na denní bázi a tak jsem se opět rozhodla pro oversized velikost, kterou teď používám spíše jako přehoz přes body nebo tílka a naprosto to miluju. 
Protože se košile vyprodali v podstatě za 22 hodin, vznikla pak také trička se stejným motivem. Ta se ale také vyprodala rychlostí blesku. I tak se ale určitě podívejte na stránky janbican.cz protože tam najdete zase jiné skvostyDoufám, že jste třeba objevili někoho nového a já se budu těšit na další Honzovy výtvory, které budou určitě stejně zajímavé ne-li více než ty předešlé. 


Jsem moc ráda, že jste dočetli až sem a pokud máte další dotazy, nebo jakýkoliv jiný poznatek k článku, dejte mi je vědět dolů do komentářů. Uděláte mi tím radost.

0 comments:

Post a Comment

Chceš být v podcastu?

Contact Me
Tereza Hrubá
If you can dream it, you can do it.
Ostrava, Czech republic